درباره ی ما

اطلاعات تماس

خوزستان

0115698

info@example.com

لایسنس کنسلی کانفیگ سرور

لایسنس کنسلی سیپنل و کلود لینوکس و لایت اسپید با هزینه کم و بدون تحریم. لایسنس های کنسلی هزینه به شدت پایین تریی نسبت به قیمت لایسنس های اورجینال دارند. همچنین بدون تحریم برای سرورای ایران.

03

تغییر ایپی

درصورت پرداخت ستاپ کامل 3 بار تغییر ایپی رایگان میتوانید انجام دهید

02

بدون تحریم

لایسنس های بدون تحریم قابل استفاده بر روی سرور های ایران

1

بدون قطعی

لایسنس های اشتراکی کانفیگ سرور بدون کوچکترین افی

لایسنس ارزان لایت اسپید

لایسنس کنسلی لایت اسپید
 • تحویل آنی و خودکار
 • قابلیت بروزرسانی از سرور اصلی
 • بدون هیچگونه قطعی یا تداخل
 • پشتیبانی دائم هرگونه مشکل لایسنس
 • بدون مشکل با تحریم و سرور های داخلی

لایسنس ارزان لایت اسپید

لایسنس کنسلی سیپنل
 • مخصوص VPS (سرور مجازی)
 • تحویل آنی و خودکار
 • قابلیت بروزرسانی از سرور اصلی
 • بدون هیچگونه قطعی یا تداخل
 • پشتیبانی دائم هرگونه مشکل لایسنس

لایسنس ارزان کلود لینوکس

لایسنس کنسلی کلود لینوکس
 • تحویل آنی و خودکار
 • قابلیت بروزرسانی از سرور اصلی
 • بدون هیچگونه قطعی یا تداخل
 • پشتیبانی دائم هرگونه مشکل لایسنس
 • بدون مشکل با تحریم و سرور های داخلی
سوالات متداول لایسنس های اشتراکی

پاسخ تمامی سوالات خود را در اینجا ببینید

برای برای رفع ابهامات و سوالات مشتریان لیستی از سوالات متداول تهیه کرده ایم که میتوانید قبل از خرید در زیر مشاهده بفرمایید:

همانطور که میدانید کشور ما در تحریم های نرم افزاری قرار دارد و بسیاری از شرکت ها به ایران سرویس دهی نمیکنند و اگر هم سرویس دهی داشته باشند با قیمت های بسیار بالای نرخ ارز و محدودیت های پرداخت، عملا خرید و استفاده لایسنس بطور مستقیم از سازنده آن ها بصرفه و آسان نخواهد بود. به همین دلیل تیم اکسیژن سرور از چندین سال پیش با یک روش پیچیده و کاملا اختصاصی شروع به ارائه لایسنس های اشتراکی با بهترین قیمت و کیفیت نمود. به بیان ساده لایسنس اشتراکی همان لایسنس اورجینال است که ما بواسطه سیستمی که طراحی کرده ایم یک لایسنس اورجینال را برای چند سرور استفاده میکنیم(سیستم لایسنس سازنده را دور میزنیم) که طبیعتا هزینه های لایسنس برای مشتری نیز بسیار کمتر خواهد شد. البته این اشتراک گذاری لایسنس فقط روی لایسنس انجام می شود و هیچ ارتباطی با کیفیت محصول و ماژول و سایر امکانات ان ندارد. توجه کنید که ما هیچ یک از فایل های محصول اصلی را دستکاری نخواهیم کرد، به جز فایل لایسنس آن ، تا برای چک کردن لایسنس به سرور ما متصل شود و نه سرور ارائه دهنده اصلی محصول.

بطور خلاصه می توان از ویژگی های زیر نام برد : هزینه بسیار مناسب تر از لایسنس اورجینال آپدیت مستقیم و خودکار از سرور اصلی سازنده محصول بدون محدودیت های تعداد اکانت و... سازندگان اصلی بدون قطعی و کیفیت بسیار بالا و اپتایم بینظیر بدون مشکل تحریم با سرور های ایران و هر نقطه از دنیا پشتیبانی کامل مشکلات لایسنس توسط اکسیژن سرور کانفیگ خودکار رایگان بسیاری از محصولات مانند کلود لینوکس، CXs و...

عدم امکان ارسال تیکت و درخواست پشتیبانی به سازندگان اصلی (مثل سی پنل ، کلود لینوکس ، لایت اسپید و...)

خیر ، نصب لایسنس های اشتراکی بسیار ساده و حتی ساده تر از نصب لایسنس اورجینال می باشد برای نصب کافیست دستور دو خطی که بعد از خرید بصورت اتوماتیک در پنل لایسنس شما نمایش داده می شود را در ترمینال سرور خود وارد کنید ، پس از چند ثانیه لایسنس فعال می گردد !

خیر ، تنها یکبار نصب سیستم لایسنس ما بر روی هر سرور کافیست و لایسنس تا زمان تاریخ انقضای لایسنس شما فعال خواهد ماند تنها در مواردی مثل بعد از اپدیت محصول و یا قطعی ارتباط فایل لایسنس با سرور ما ممکن است نیاز باشد مجددا یک دستور یک خطی را وارد کنید که آن هم بسیار ساده است و معمولا بدون نیاز به پشتیبانی مشکل خودکار حل می گردد

خیر ، همانطور که بالاتر ذکر شد سیستم ما تنها کاری که انجام می دهد این است که فایل لایسنس محصول را با یک فایل لایسنس دیگر که مربوط به سیستم لایسنس ما می باشد جایگزین میکند تا برای چک کردن لایسنس بجای سرور اصلی ، به سرور لایسنس ما متصل شود ، همین و بس ! علاوه بر موضوع فوق ، تیم ما با داشتن مشتریان مطرح و هزاران لایسنس فعال ، هیچ زمان اعتباری که با سال ها تلاش به دست اورده است را یک شبه خراب نمی کند.

بله کاملا و بدون مشکل همانطور که میدانید بسیاری از شرکت ها مانند سی پنل امکان نصب محصولشان را بر روی سرور های ایران محدود و تحریم کرده اند ، که همانطور که در سوالات قبلی توضیح داده شد ، یکی از اهداف اصلی راه اندازی سیستم ما همین تحریم ها بوده و طبیعتا هیچ مشکلی برای نصب هیچ یک از محصولات ارائه شده در وب سایت ما بر روی سرور های ایران وجود ندارد و به هیچ مشکلی برنخواهید خورد